VITAMINKA VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

VITAMINKA VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

VITAMINKA VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

VITAMINKA VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

10 ден

Има

10 ден

VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

Достапност: Има SKU: 010784

Опис

VITANEZ Мајонез во кеса 47gr

Опис: Витанез мајонез во ќеса. Витанез Екстра мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет. Се произведува од најквалитетни, внимателно одбрани, домашни сировини, како што се рафинираното сончогледово масло, жолчки и специјална комбинација на зачини. Витанез е збогатен со витамините А и Е кои го штитат организмот од слободните радикали, го подмладуваат и ја зголемуваат виталноста. Витанез се вбројува во редот на најдобрите, најпрефинетите и најприфатени мајонези во Македонија, но и широко распространет во светот.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 47gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: