VITAMINKA VITANEZ Мајонез 620gr

VITAMINKA VITANEZ Мајонез 620gr

VITAMINKA Мајонез витанез 620gr

VITAMINKA VITANEZ Мајонез 620gr

120 ден

Има

120 ден

VITANEZ Мајонез 620gr

Достапност: Има SKU: 010780

Опис

VITANEZ Мајонез 620gr

Опис: Витанез мајонез во тегла. Витанез Екстра мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет. Се произведува од најквалитетни, внимателно одбрани, домашни сировини, како што се рафинираното сончогледово масло, жолчки и специјална комбинација на зачини. Витанез е збогатен со витамините А и Е кои го штитат организмот од слободните радикали, го подмладуваат и ја зголемуваат виталноста. Витанез се вбројува во редот на најдобрите, најпрефинетите и најприфатени мајонези во Македонија, но и широко распространет во светот.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 620gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: