VITAMINKA Зачин за скара 50gr

VITAMINKA Зачин за скара 50gr

VITAMINKA Zacin za skara 50gr

VITAMINKA Зачин за скара 50gr

50 ден

Има

50 ден

VITAMINKA Зачин за скара 50gr

Достапност: Има SKU: 072273

Опис

VITAMINKA Зачин за скара 50gr

Опис: VITAMINKA Зачин за скара.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: