VITAMINKA Зачин за помфрит 50gr

VITAMINKA Зачин за помфрит 50gr

VITAMINKA Zacin za pomfrit 50gr

VITAMINKA Зачин за помфрит 50gr

51 ден

Има

51 ден

VITAMINKA Зачин за помфрит 50gr

Достапност: Има SKU: 072274

Опис

VITAMINKA Зачин за помфрит 50gr

Опис: VITAMINKA Зачин за помфрит.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: