VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

18 ден

Има

18 ден

VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

Достапност: Има SKU: 010845

Опис

VITAMINKA Шеќер во прав 250gr

Опис: шеќер во прав
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 250gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: