VITAMINKA Прашок за пециво 60gr 4+1

VITAMINKA Прашок за пециво 60gr 4+1

VITAMINKA Прашок за пециво 60gr 4+1

16 ден

Out of stock

16 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 049751

Опис

VITAMINKA Прашок за пециво 60gr 4+1

Опис: VITAMINKA прашок за пециво.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 60gr 4+1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: