VITAMINKA Прашок за пециво 12gr

VITAMINKA Прашок за пециво 12gr

VITAMINKA Прашок за пециво 12gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 010840

Опис

VITAMINKA Прашок за пециво 12gr

Опис: VITAMINKA прашок за пециво.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 12gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: