VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

-14%

VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

ден ден

Има

ден ден

VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

Достапност: Има SKU: 010775

Опис

VITAMINKA Благ кечап во кесе 50гр

Опис: Кечап благ ќесе.

Состав: Основна состојка на кечапот е доматот, којшто откинат од срцето на еколошки чистата македонска почва на овој производ му дава особен белег на изворност.

Производот не содржи Глутен.

Нето: 50gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: