VITAMINKA Благ кечап 1kg

VITAMINKA Благ кечап 1kg

VITAMINKA Благ кечап 1kg

VITAMINKA Благ кечап 1kg

105 ден

Има

105 ден

VITAMINKA Благ кечап 1kg

Достапност: Има SKU: 010772

Опис

VITAMINKA Благ кечап 1kg

Опис: Кечап благ.

Состав: Основна состојка на кечапот е доматот, којшто откинат од срцето на еколошки чистата македонска почва на овој производ му дава особен белег на изворност.

Производот не содржи Глутен.

Нето: 1kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: