VITAMINKA Какао 100gr

VITAMINKA Какао 100gr

VITAMINKA Какао 100gr

37 ден

Има

37 ден

VITAMINKA Какао 100gr

Достапност: Има SKU: 010833

Опис

VITAMINKA Какао 100gr

Опис: Какао во прав

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: