VITAMINKA FRUTTI JAFFA Со вкус на малина 112gr

VITAMINKA FRUTTI JAFFA Со вкус на малина 112gr

VITAMINKA FRUTI JAFA Со вкус на малина 112gr

VITAMINKA FRUTTI JAFFA Со вкус на малина 112gr

24 ден

Има

24 ден

Достапност: Има SKU: 032041

Опис

VITAMINKA FRUTTI JAFFA Со вкус на малина 112gr

Опис: Фрути Јафа со вкус на малина.Мек бисквит со  овошно желе од  малина, прелиено со чоколадо.

Состав: Содржи глутен и траги од млеко.

Нето: 112gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: