VITAMINKA DARDO Житарици 250gr

VITAMINKA DARDO Житарици 250gr

VITAMINKA DARDO Zitarici 250gr

VITAMINKA DARDO Житарици 250gr

68 ден

Има

68 ден

Достапност: Има SKU: 010811

Опис

VITAMINKA DARDO Житарици 250gr

Опис: Чоколадни житарки

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 250gr

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: