VITAMINKA Цимет 5gr

VITAMINKA Цимет 5gr

VITAMINKA Цимет 5gr

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 029437

Опис

VITAMINKA Цимет 5gr

Опис:Цимет-Заради пријатниот мирис кој дава одличен вкус се користи кај суво овошје, десерти,јагнешко,пилешко во топли и слатки напитоци. Може да се додаде во ладен или топол оброк.

Нето: 5gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: