VITAMINKA Чоко стоби флипс 80gr

VITAMINKA Чоко стоби флипс 80gr

VITAMINKA Чоко стоби флипс 80gr

28 ден

Има

28 ден

VITAMINKA Чоко стоби флипс 80gr

Достапност: Има SKU: 010768

Опис

VITAMINKA Чоко стоби флипс 80gr

Опис: Чоко стоби флипс

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: