VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

109 ден

Има

109 ден

VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

Достапност: Има SKU: 035245

Опис

VITAMINKA Чоко џамбо житарки 450gr

Опис: Чоко џамбо житарки

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: