VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

66 ден

Има

66 ден

VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

Достапност: Има SKU: 010812

Опис

VITAMINKA CHOKA MOKA Житарици 250gr

Опис: чока мока кутија

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: