VITAMIN C 500mg+Zink+D3 директ x30 кесички

VITAMIN C 500mg+Zink+D3 директ x30 кесички

VITAMIN C 500 mg+Zink+D3 direkt x30 kesi

VITAMIN C 500mg+Zink+D3 директ x30 кесички

284 ден

Има

284 ден

Достапност: Има SKU: 150096

Опис

VITAMIN C 500mg+Zink+D3 директ x30 кесички

Придонесувајќи за нормалната функција на имунитетниот систем, кесичките со витамин Ц 500 + цинк + Д3 директно од Фортекс
ги штитат клетките од оксидативен стрес и го намалуваат чувството на замор и замор. Погоден за ментален и физички напор.
Помага при нормална когнитивна функција. Во форма на ќеси за ородисперсе за лесно внесување, без вода. Не содржи шеќер. Достапно во пакет од 30 ќесички.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 30 кесички

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: