VITALIA Сушено гоџи бери 50gr

VITALIA Сушено гоџи бери 50gr

VITALIA Сушено гоџи бери 50gr

VITALIA Сушено гоџи бери 50gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 068656

Опис

VITALIA Сушено гоџи бери 50gr

Опис: Гоџи бобинките се природен извор на минерали и витамини. Содржат витамини (витамин Б2, витамин Б1, витамин Ц ) како и минерали (железо, цинк, селен, калциум, калиум). Изобилуваат со растителни влакна (100гр. Гоџи бобинки содржи 7гр растителни влакна) кои даваат чувство на ситост и ја подобруваат дигестијата на храната.

Нето: 50gr

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: