VITALIA Млеко од соја со вкус на ванила 300gr

VITALIA Млеко од соја со вкус на ванила 300gr

VITALIA Соја млеко ванила 300gr 

VITALIA Млеко од соја со вкус на ванила 300gr

157 ден

Има

157 ден

Достапност: Има SKU: 010256

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: