VITALIA Демерара кафеав шеќер 500gr

VITALIA Демерара кафеав шеќер 500gr

VITALIA Шеќер Демерара Кафеав 500gr

VITALIA Демерара кафеав шеќер 500gr

74 ден

Out of stock

74 ден

VITALIA Демерара кафеав шеќер 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 010207

Опис

VITALIA Демерара кафеав шеќер 500gr

Опис: демерара кафеав шеќер
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: