VITALIA Папаја 100gr

VITALIA Папаја 100gr

VITALIA Папаја 100gr

59 ден

Out of stock

59 ден

VITALIA Папаја 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 010242

Опис

VITALIA Папаја 100gr

Опис : VITALIA Папаја.
Состав: сушена и засладена папаја
Нето; 100gr.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло : Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: