VITALIA Оризови галети 100gr

VITALIA Оризови галети 100gr

VITALIA Оризови галети 100gr

31 ден

Има

31 ден

Достапност: Има SKU: 033459

Опис

VITALIA Оризови галети 100gr

Опис: Виталиа оризови галети.

Состав: Ориз и интегрален ориз во променлив сооднос.Не содржи пченица, без адитиви, без ГМО. Може да содржи траги од сусам, соја, глутен и јаткасти плодови.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: