VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

48 ден

Out of stock

48 ден

VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 039610

Опис

VITALIA Мусли тејк авеј тропско овошје 90gr

Опис: VITALIA Мусли кранчи со тропско овошје.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 90gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: