VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

49 ден

Има

49 ден

VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

Достапност: Има SKU: 034387

Опис

VITALIA Мусли тејк авеј кранчи банана+чоко 90gr

Опис: VITALIA Мусли кранчи со банана и чоколада.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 90gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: