VITALIA Мусли со лешник и јаболко 600gr

VITALIA Мусли со лешник и јаболко 600gr

VITALIA Мусли лешник+јаболко 600gr

VITALIA Мусли со лешник и јаболко 600gr

176 ден

Има

176 ден

VITALIA Мусли со лешник и јаболко 600gr

Достапност: Има SKU: 010230

Опис

VITALIA Мусли со лешник и јаболко 600gr

Опис: VITALIA Мусли лешник и јаболко.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 600gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: