VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

123 ден

Има

123 ден

VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

Достапност: Има SKU: 021786

Опис

VITALIA Мусли лешник+јаболко 375gr

Опис: VITALIA Мусли лешник и јаболко.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 375gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: