VITALIA Мусли фит актив 650gr

VITALIA Мусли фит актив 650gr

VITALIA Мусли фит актив 650gr

VITALIA Мусли фит актив 650gr

172 ден

Има

172 ден

VITALIA Мусли фит актив 650gr

Достапност: Има SKU: 010233

Опис

VITALIA Мусли фит актив 650gr

Опис: VITALIA Мусли фит актив.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 650gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: