VITALIA Мусли диабет бар 30gr

VITALIA Мусли диабет бар 30gr

VITALIA Мусли диабет бар 30gr

VITALIA Мусли диабет бар 30gr

13 ден

Има

13 ден

VITALIA Мусли диабет бар 30gr

Достапност: Има SKU: 017672

Опис

VITALIA Мусли диабет бар 30gr

Опис: VITALIA Мусли диабет бар.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 30gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: