VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

119 ден

Out of stock

119 ден

VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 033920

Опис

VITALIA Мусли чоколадо чиа 350gr

Опис: VITALIA Мусли со чоколадо и чиа.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 350gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: