VITALIA Мусли чоколадно 300gr

VITALIA Мусли чоколадно 300gr

VITALIA Мусли чоколадно 300gr

VITALIA Мусли чоколадно 300gr

87 ден

Има

87 ден

VITALIA Мусли чоколадно 300gr

Достапност: Има SKU: 021998

Опис

VITALIA Мусли чоколадно 300gr

Опис: VITALIA Мусли чоколадно.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 300gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: