VITALIA Мусли со банана и чоколада 600gr

VITALIA Мусли со банана и чоколада 600gr

VITALIA Мусли банана+чоко 600gr

VITALIA Мусли со банана и чоколада 600gr

183 ден

Има

183 ден

VITALIA Мусли со банана и чоколада 600gr

Достапност: Има SKU: 010231

Опис

VITALIA Мусли со банана и чоколада 600gr

Опис: VITALIA Мусли банана и чоколада.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 600gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: