VITALIA Мусли банана+чоко 375gr

VITALIA Мусли банана+чоко 375gr

VITALIA Мусли банана+чоко 375gr

119 ден

Out of stock

119 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 021785

Опис

VITALIA Мусли банана+чоко 375gr

Опис: VITALIA Мусли со банана и чоколада.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 375gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: