VITALIA Мусли антиоксиданс со чоколада 30gr

VITALIA Мусли антиоксиданс со чоколада 30gr

VITALIA Мусли антиоксиданс чоко 30gr

VITALIA Мусли антиоксиданс со чоколада 30gr

18 ден

Има

18 ден

VITALIA Мусли антиоксиданс со чоколада 30gr

Достапност: Има SKU: 024725

Опис

VITALIA Мусли антиоксиданс со чоколада 30gr

Опис: Чоко мусли антиоксиданс.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 30gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: