VITALIA Масло од тиква 250ml

VITALIA Масло од тиква 250ml

VITALIA Масло од тиква 250ml

VITALIA Масло од тиква 250ml

369 ден

Има

369 ден

VITALIA Масло од тиква 250ml

Достапност: Има SKU: 040677

Опис

VITALIA Масло од тиква 250ml

Опис: Масло од тиква Виталиа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: