VITALIA Масло од лен 250ml

VITALIA Масло од лен 250ml

VITALIA Масло од лен 250ml

VITALIA Масло од лен 250ml

146 ден

Има

146 ден

VITALIA Масло од лен 250ml

Достапност: Има SKU: 036897

Опис

VITALIA Масло од лен 250ml

Опис: Масло од лен Виталиа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: