VITALIA Корнфлекс 250gr

VITALIA Корн флекс 250gr

VITALIA Корнфлекс 250gr

75 ден

Има

75 ден

VITALIA Корнфлекс 250gr

Достапност: Има SKU: 010223

Опис

VITALIA Корнфлекс 250gr

Опис: Корн флекс.

Корнфлексот е многу здрав и хранлив производ добиен од пченка. Богат е со скроб, протеини, минерали. Како добар лаксатив ја подобрува работата на цревата.

Состав: Пченка, шеќер, сол, јачменов слад, лецитин.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: