VITALIA GRANOLA BARS Орев + Лешник 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Орев + Лешник 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Орев + Лешник 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Орев + Лешник 35gr

15 ден

Има

15 ден

Достапност: Има SKU: 023467

Опис

VITALIA GRANOLA BARS Орев + Лешник 35gr

Опис: Гранола бар со орев и лешник совршена комбинација на овесни снегулки и одбрани јаткасти овошја, засладени со кафеав шеќер. Подготвени се по специјална рецептура која ќе ги изненади вашите сетила и даде долготрајна енергија.

Гранола баровите се нов производ на Виталиа карактеристични со својата примамлива арома, крцкавост и богата нутритивна вредност. Обилуваат со диетални влакна кои го регулираат метаболизмот и даваат чуство на ситост.

Гранола баровите се едноставни за конзумирање и се здрава ужина или десерт за сите возрасти во било кој дел од денот.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 35gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: