VITALIA GRANOLA BARS Јаболко + Цимет 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Јаболко + Цимет 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Јаболко + Цимет 35gr

VITALIA GRANOLA BARS Јаболко + Цимет 35gr

15 ден

Out of stock

15 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023466

Опис

Подготвени се по специјална рецептура која ќе ги изненади вашите сетила и даде долготрајна енергија.

Карактеристични со својата примамлива арома, крцкавост и VITALIA GRANOLA BARS Јаболко + Цимет 35gr

Опис: Виталиа Гранола бар со јаболко и цимет.Гранола бар со јаболко и цимет – совршена комбинација на овесни снегулки и суво јаболко, засладени со кафеав шеќер.богата нутритивна вредност. Обилуваат со диетални влакна кои го регулираат метаболизмот и даваат чуство на ситост.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 35gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: