VITALIA Енерго микс 50gr

VITALIA Енерго микс 50gr

VITALIA Енерго микс 50gr

VITALIA Енерго микс 50gr

22 ден

Има

22 ден

Достапност: Има SKU: 010216

Опис

VITALIA Енерго микс 50gr

Опис: Мешавина од печени и посолени зрна за грицкање.

Нето: 50gr

Состав: печена соја, лупени семки од сончоглед, лупени семки од тиква, морска сол.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Означено на пакувањето.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: