VITALIA Експандиран рж со фруктоза 100gr

VITALIA Експандиран рж со фруктоза 100gr

VITALIA Експандиран рж со фруктоза 100gr

VITALIA Експандиран рж со фруктоза 100gr

49 ден

Out of stock

49 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 047426

Опис

VITALIA Експандиран рж со фруктоза 100gr

Опис: VITALIA експандиран ‘рж со фруктоза

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: