VITALIA Чај брусница 100gr

VITALIA Чај брусница 100gr

VITALIA Чај брусница 100gr

VITALIA Чај брусница 100gr

89 ден

Има

89 ден

VITALIA Чај брусница 100gr

Достапност: Има SKU: 028656

Опис

VITALIA Чај брусница 100gr

Опис: чај од брусница
Состав: Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет од хибискус, плод од шипка и јаболко. Чајот од брусница содржи висока содржина на витамин Ц и изобилива со природна арома која плени.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: