VITALIA Bronho Vit 400gr

VITALIA Bronho Vit 400gr

VITALIA Bronho Vit 400gr

189 ден

Out of stock

189 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 035627

Опис

VITALIA Bronho Vit 400gr

Опис: Виталиа бронхо витамин

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: