VITALIA Баланс со црвено овошје 35gr

VITALIA Баланс со црвено овошје 35gr

VITALIA Баланс црвено овошје 35gr

VITALIA Баланс со црвено овошје 35gr

18 ден

Има

18 ден

VITALIA Баланс со црвено овошје 35gr

Достапност: Има SKU: 024727

Опис

VITALIA Баланс со црвено овошје 35gr

Опис: Vitalia мусли со црвено овошје.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 35gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: