VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

73 ден

Има

73 ден

VIPRO Зелка лист 720ml

Достапност: Има SKU: 019996

Опис

VIPRO Зелка лист 720ml

 

Состав: зелка, сол, вода, лимонска киселина. Пастеризирано. Без конзерванси.

По отворањето да се чува во фрижидер.

 

Нето: 720 ml

Земја на потекло: Македонија

Баркод: 53199990177315

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: