VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

VIPRO Зелка лист 720ml

73 ден

Има

73 ден

VIPRO Зелка лист 720ml

Достапност: Има SKU: 019996

Опис

VIPRO Зелка лист 720ml

Опис: VIPRO Зелка лист 720ml
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 720ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Mакедонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: