VIPRO Слатко од зрели смокви 580ml

VIPRO Слатко од зрели смокви 580ml

VIPRO Слатко од зрели смокви 580ml

VIPRO Слатко од зрели смокви 580ml

155 ден

Има

155 ден

Достапност: Има SKU: 033852

Опис

VIPRO Слатко од зрели смокви 580ml

Опис: Слатко од зрели смокви

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 580ml

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: