VIPRO Медитерански пинџур 580ml

VIPRO Медитерански пинџур 580ml

VIPRO Медитерански пинџур 580ml

VIPRO Медитерански пинџур 580ml

132 ден

Има

132 ден

VIPRO Медитерански пинџур 580ml

Достапност: Има SKU: 030052

Опис

VIPRO Медитерански пинџур 580ml

Опис: Медитерански пинџур

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 580ml

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: