VIPRO Мармалад од зрели смокви 580ml

VIPRO Мармалад од зрели смокви 580ml

VIPRO Мармалад од зрели смокви 580ml

108 ден

Има

108 ден

VIPRO Мармалад од зрели смокви 580ml

Достапност: Има SKU: 033853

Опис

VIPRO Мармалад од зрели смокви 580ml

 

Состав: Зрели смокви, шеќерен сируп.

Пастеризирано.

 

Нето: 580 ml

Земја на потекло: Македонија

Баркод: 5310149004315

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: