VIPRO Феферони потпечени 580gr

VIPRO Феферони потпечени 580gr

VIPRO Феферони потпечени 580gr

ден

Out of stock

ден

VIPRO Феферони потпечени 580gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 033849

Опис

VIPRO Феферони потпечени 580gr

Опис:  Випро Феферони.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето:  580gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: