VIPRO Ајвар лут 720ml

VIPRO Ајвар лут 720ml

VIPRO Ајвар лут 720ml

185 ден

Има

185 ден

VIPRO Ајвар лут 720ml

Достапност: Има SKU: 019995

Опис

VIPRO Ајвар лут 720ml

Опис:Ајвар лут

Состав: Означено на пакувањето

Нето:720ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: