VINCINI PETTIT BEURRE Бисквити 400gr

VINCINI PETTIT BEURRE Бисквити 400gr

VINCINI PETTIT BEURRE Бисквити 400gr

52 ден

Out of stock

52 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 022927

Опис

VINCINI PETTIT BEURRE Бисквити 400gr

Опис:Винчини бисквити петит

Состав: Означено на пакувањето

Нето:400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: